10,013
7
2
Rimelige vinduer, 120x120
240
0
Jeg må bytte noen vinduer og har ikke den beste økonomien. Hvor finner jeg gode og anbefalte 3-lags vinduer?
Hvilken prisklasse bør jeg unngå? Tenker på at vinduene er så billige at de er dårlige.
Hvilken prisklasse bør jeg unngå? Tenker på at vinduene er så billige at de er dårlige.
hvorfor gjøre det vanskelig når man kan gjøre det lett.
20 års erfaring.samme bedrift siden 1998.
JM Entreprenør jobber jeg
Jeg behøver 2 stk, 120x120.
Jeg aner ikke hvilke vindu som er best. Toppsving, sidesving etc etc, så kunne fint fått noen råd der :)
Gjerne det som er rimeligst, men gjerne vindu som er fine å se på. Nå står det 3 vinduer fordelt på 240cm. 2 små på siden og ett i midten. I følge snekker ville det være billigst å ikke erstatte vinduene med 2 stk nevnte størrelse.
Skal du ha noe bilig kan du titte på finn.
Ser at U-verdien synker når jeg velger 3-lags. Den synker til 1,0 mot 1,4 på 2-lags.
Beste pris med hvitmalt, 2 x 120x120 er 8900,- U-verdi 1,0. Er dette en god pris? Har fått et annet tilbud på 10200,- hos Norsk vinduskompani.
Jeg tror ikke endret utseende vil ha noe særlig av betydning, men jeg må vel kontakte kommunen. Hvordan gjør jeg det og er det stor sjanse for å få godkjent dette?
Hvordan gjør jeg det med søknad til kommunen angående fasadeendring? Jeg finner ingen søknadsskjema...
Det ble H-vindu for 6000,-