8,976
12
0
Håndkletørker, utstilling av modeller
106
Lørenskog
0
Går med planer om å kjøpe en håndkletørker til badet. Type elektrisk.
Er det noen som vet om butikker/steder hvor dem har et godt utvalg av slike utstilt?
I Oslo/Akershus.
Det kunne vært kjekt å fysisk sett på disse før jeg bestemmer meg.
Terje
Er det noen som vet om butikker/steder hvor dem har et godt utvalg av slike utstilt?
I Oslo/Akershus.
Det kunne vært kjekt å fysisk sett på disse før jeg bestemmer meg.
Terje
Har aldri forstått poenget med en håndkletørker. Har jeg tørket av hendene så er det så varmt på badet at håndkleet tørker på kort tid og har jeg dusjet så hiver jeg håndkleet til vask.
Jeg vil da rent håndkle når jeg har dusjet og ikke tørke meg i ansiktet med det jeg eller noen andre i sted tørket seg i ræva med, selv om vedkommende kom rett ut av dusjen og ren og alt sånn.
Og butikker av type Clas osv: http://www.clasohlson.no/Product/Product.aspx?id=137950364
Her er noen andre: http://www.ingbo.no/index.php?page=shop.browse&category_id=23&option=com_virtuemart&Itemid=1
BVN sier at ved gulvvarme spesielt i mindre bad så kan det være vanskelig å oppnå tilfredsstillende romtemperatur uten at gulvet kjennes for varmt å trø på. I et slikt tilfelle kan håndkletørker også fungere som tilleggsvarmekilde, feks istedenfor en stråleovn
Både pax, dryson og wösab har mange bra modeller:
www.pax.se
www.dryson.se
www.wosab.se
bl a VVS senteret har veldig bra utstillinger,- Furuset, Oppsal og Ruud