23,417
14
3
Akrobat trefelling : Anbefales på det sterkeste
4,148
Oslo Vest
0
Sendte Akrobat trefelling en mail i dag lørdag rundt klokken 15 for å innhente pris på felling av et stort grantre, ca 15 m. Klokken 16 fikk jeg en telefon, klokken 19 i dag lørdag troppet de opp og nå er treet fjernet 20 minutter senere.
Jeg hadde regnet med at mailen tidligst ble besvart på mandag. Jobben ble utført trygt, raskt og til en meget akseptabel pris.
Jeg anbefaler Akrobat trefelling med glede videre. http://www.trefelling.no/
Jeg hadde regnet med at mailen tidligst ble besvart på mandag. Jobben ble utført trygt, raskt og til en meget akseptabel pris.
Jeg anbefaler Akrobat trefelling med glede videre. http://www.trefelling.no/
Signatur
Jordvoll og leplanting: http://www.byggebolig.no/index.php?topic=16946.0
ganske sikker på at det var dette firmaet som felte en edelgran hos svigerfatter. Den var sikkert 18-20 meter høy og en meter i diameter i bunn.
Det var et helt forunderlig syn å se, han bokstavlig talt "løp" oppover treet med en enhånds motorsag i den ene hånden og sikkerhetsbeltet i den andre.
Helt fantastisk akrobatikk, treet var nede på max 10 minutter.
Det sykeste var vel egentlig å se hvor skarpe sagkjeder de hadde på motorsagene, det var bare å "hugge" av stammen!
knall!
Incognito (Adm.dir i Premium Haus AS )
Selger lavenergihus fra Tyskland.
Men jeg bør vel også si at prisen som de kom med for matjord, virket ganske merkelig. 650 kr p kubikkmeter skulle de ha sa han, pluss moms. Og i og med at vi fant ut at jeg trengte ca 30 kubikk til mine ca 300 m2 med planlagt plen, så ble det den nette sum av 19500 plus moms.
Sjekket deretter NORBARK som ligger rett borti der som jeg bor, og der skulle de bare ha 300,- kr pr kubikk, inkl grabb for å fordele jorden utover. Litt vel stort sprik spør du meg.
Hepp,
Er NORBARK prisen inkl mva?
Har du lenke til nettsiden deres?
Av ren nysgjerrighet, Incognito: Hva var inkludert i prisen? Tok de med seg treet, kvist og kvast eller var prisen bare for å legge ned treet? Eller beholdt du veden kanskje?
Min byggeblogg her på forumet: http://www.byggebolig.no/index.php/topic,24165.0.html