22,896
28
1
Biltema stiftepistol til smartpanel og tak?
547
0
Noen som vet om denne duger til å feste smartpanel til veggen og noe tilsvarende smart-panel på taket?
http://biltema.no/no/Verktoy/Trykkluft/Verktoy/Spikerpistol/Dykkert--og-stiftepistol-ENS-17-17433/
Evt. hva annet duger?
http://biltema.no/no/Verktoy/Trykkluft/Verktoy/Spikerpistol/Dykkert--og-stiftepistol-ENS-17-17433/
Evt. hva annet duger?
Signatur
- Varen er ubrukt, det vil si ikke brukt eller skadet
- Originalemballasjen er uskadd, det vil si brukbar. Oljer, kjemikalier og andre produkter som mangler forsegling byttes ikke
Kjenner jeg Biltema rett, så er det pakket inn i hardplast, så man ikke kan teste varen og levere den tilbake som "ubrukt"
Den pistolen som det lenkes til i første post duger ikke. Dykkert kan benyttes oppe og nede på plata, men det forutsetter at det benyttes kramper i falsen.
- Baderomsbloggen min
....
...
...
Best med kramper både oppe, nede og i falsen kanskje?
Er ute etter noe jeg kan bruke helst både oppe, nede og i falsen, som heller ikke er for dyrt...
Har tilgang til trykkluft om det trengs, men helst uten
- Baderomsbloggen min
....
...
...
Jeg skrudde smartpaneltaket jeg la opp her i sommer, godt det for snekkeren var en dust og skrudde i el. røret.. ::)
Da var det fryktelig greit å bare skru ned, rette feil for så å skru opp ferdige takpanel (utenom den i røret).
Gikk fint men er litt teknikk å støtte opp takpanelet samt lete etter skruer/holde skruer samt holde drillen. (albuen ble brukt aktivt)
http://www.xn--verkty-fya.no/elektroverktoy/trekkere/skrutrekker/bosch-skrutrekker-gsr-mx2-drive-3-6-v