1 2 KjellG 19.06.2025 23.10 #11 KjellG Gå til profilen Tråd Link til innlegget Forumkonge 25,405 Akershus 0 Hvordan bæres yttertaket? Hvilken vei går sperrene? W-takstoler eller bærevegger på loftet? Den veggen du viser mellom kontor og entre, en vet ikke om dette er vær ingenting eller om denne veggen bærer loftsgulv og yttertak. Signatur Amatør som fikler med mangt og tror han kan alt. 1 2 Delta i diskusjonen Vedlegg… Varsling Svar Du er ikke innlogget. For å publisere i tråden må du logge på først. Logg på Du er nå innlogget. Du kan fortsette. Du er nå innlogget, men du må aktivere brukeren din med aktiveringslinken som vi sendte til deg før du får publisere tråden. Denne eposten utløper om 30 minutter.
KjellG 19.06.2025 23.10 #11 KjellG Gå til profilen Tråd Link til innlegget Forumkonge 25,405 Akershus 0 Hvordan bæres yttertaket? Hvilken vei går sperrene? W-takstoler eller bærevegger på loftet? Den veggen du viser mellom kontor og entre, en vet ikke om dette er vær ingenting eller om denne veggen bærer loftsgulv og yttertak. Signatur Amatør som fikler med mangt og tror han kan alt.
Den veggen du viser mellom kontor og entre, en vet ikke om dette er vær ingenting eller om denne veggen bærer loftsgulv og yttertak.