4,217
12
0
noen som vil gi meg feedback på tegninger ?
9
østlandet
0
Hei. Jeg er ny på siden her. Men jeg registrerer at det er svært mange dyktige folk som gir råd.
Fint om noe av dere vil se litt på tegningene jeg legger ved, for å gi meg litt feedback før det er for sent ;D
Fint om noe av dere vil se litt på tegningene jeg legger ved, for å gi meg litt feedback før det er for sent ;D
Fint om noe av dere vil se litt på tegningene jeg legger ved, for å gi meg litt feedback før det er for sent ;D
Døra til Bad hovedplan bør kanskje slå mot venstre. Dobbeltdøra mot kjøkkenet virker kanskje noe malplassert? (Har inngangspartiet opprinnelig vært der?) Dørene bør uansett endres slik at de enten kan slå helt opp (ser ut til å treffe pipa) eller byttes med skyvedører.
Det som jeg regner med er synlig drager i stua bør byttes med skjult.
På loftet må slagretningen på døra til Sov 202 endres slik at den slår inn i rommet mot veggen.
Boden i tilknytning til hovedsoverommet kan kanskje få dør fra loftstua, slik at man kan sette skyvedørsgarderobe langs hele den veggen?
Hadde jeg vært deg ville jeg vurdert å lage et kombinert bad/vaskerom med skapplass til de klærne som brukes oftest. Iallfall hvis dere har småbarn er det utrolig praktisk.
Kjøpte hus fra 1942 i 2004. Har siden da renovert, revet, pusset opp, tegnet om og bygget på.
Jobber som teknisk tegner i et RIB-firma på Ringerike som tilbyr Tjenestene: Energimerking/prosjektering-byggeledelse/byggteknikk/forvaltning-tegning/taksering/ansvarlig søker.
Har oppussing av eget hus som hobby
Er her på forumet kun som privatperson.
https://byggebolig.no/garasje-anneks-og-smahus/garasje-ombyging-av-hus-fra-1942/msg851318?last=True#msg851318
https://byggebolig.no/tilbygg-pabygg/ombygging-av-hus-fra-1942/msg796479?last=True#msg796479
https://byggebolig.no/garasje-anneks-og-smahus/soppelskur-for-3x140l-og-1x240l-dunke/msg923765?last=True#msg923765