3,705    8    0  

Pijah: Vi fikk rammetillatelsen på første forsøk!

 116     Bergen     0
På første forsøk!!
Vi søkte i slutten av oktober, og igår kom svaret i postkassa! Vi har faktisk fått rammetillatelsen vår, og jeg har litt vanskeligheter med å forstå at vi faktisk har fått den, selv om jeg sitter med vedtaket svart på hvitt.

Nå går turen videre til byggetegninger/plantegninger.
Signatur

   #2
 1,062     Lindesnes     0
Så bra da, gratulere så mye :)

Kjekt å endelig se en ende på det etter fem år med planlegging.
Kommer en ny byggeblogg her på forumet da antar jeg  Wink
Signatur
   #5
 110     Bergen     0
Gratulerer! Og du har vært heldigere med saksbehandler enn snittet som fikk svar etter bare 100 dager. Vi fikk rammetillatelsen vår i november, etter ca 220 dager..

Stilen så veeldig kjent ut. MN eller Vibeke?
  (trådstarter)
   #6
 116     Bergen     0
Takk alle sammen!
Ja, vi er heldige som fikk svar så fort, men jeg lurer på om det kan ha vært fordi jeg ringte og spurte, og "tvang" saksbehandleren inn på saken vår. Mulig hun ble litt interessert.. ;)

Vibeke har nok en finger med i spillet, men er Arvid som har tegnet og er tiltakshaver.

Ang. byggeblogg, så kommer det vel kanskje ikke en her på forumet, siden jeg allerede har det liggende i egen blogg, men noen oppdateringer kommer vel gjerne.
Signatur

  (trådstarter)
   #8
 116     Bergen     0
De ligger her, et eller annet sted.. Men det er egentlig bare foreløpige tegninger som er ment for å vise hvor de forskjellige tingene skal være.
Skal se om jeg ikke får lagt de ut igjen.
Imellomtiden ligger de i bloggen min.
Signatur