5,330    8    0  

Ønsker å kjøpe vintermatter

 117     Asker     0
Jeg trenger 100 kvm vintermatter til byggegrop. Er det noen som har for salg så ta gjerne kontakt med PM. Tomten er i Asker kommune.

   #1
 813     Østfold     0
Jeg har faktisk noen liggende i containerne hjemme, kun brukt for å dekke til et renseanlegg i vinter, lagt på i fjor på disse tider, tatt av i våres og lagt i containeren og glemt fram til jeg leta etter noe der i stad.
Har kjøpt de privat, så du kan få kjøpe de kontant av meg.
Skal se etter på kvitteringa hva jeg ga for de ;)

PS: dette er nok veldig feil tid på året og finne noen billige matter folk bare skal bli kvitt  Wink
Signatur
  (trådstarter)
   #2
 117     Asker     0
Det synes jeg du kunne ha kommet med for en ukes tid siden!

For øvrig har jeg kjøpt matter i dag, fikk bra rabatt så det virker ikke som at vinteren har slått helt inn mentalt sett hvertfall. Leveres på tomten på mandag morgen.
   #4
 379     Lillesand     0
ja har gått lite vintermatter så langt i høst.  regner med at det begynner å gå neste uke, da vi gikk fra ca 0 siste uke til 7-8 minus i dag Tongue
Signatur
   #5
 179     Akershus     0
Så det var en kar på finn som solgte 17 matter til 200,- pr.stk tidligere idag.
   #6
 3,083     Gol     0
Dessverre så var jeg for sein til og gi deg et tilbud Smile men send  meg gjerne en pm for priser og tilbud Smile
Signatur
   #7
 813     Østfold     0

Det synes jeg du kunne ha kommet med for en ukes tid siden!

For øvrig har jeg kjøpt matter i dag, fikk bra rabatt så det virker ikke som at vinteren har slått helt inn mentalt sett hvertfall. Leveres på tomten på mandag morgen.


Det var bare 8 stk, men musa har kost seg, så var hull i 4 av de, de er tørre, så kunne jo teipa de, men fikk du ordna så er det bra, jeg får sikkert bruk for de senere i vinter Wink
Signatur

   #8
 151     Oslo     0
Haucon på Snarøya har 2 x 50 m = 100 kvm 5 mm Isopren på "tilbud" til ca 1200 , (husker ikke nøyaktig) Billigere og enklere og mer holdbar. Isolerer nesten like bra som de tradisjonelle. Evt kan du jo legge to lag.
Signatur